Lokasyon
Kuştepe Mah. Leylak 1 Sok. No:1 Nursanlar İş Merkezi Ofis No:27 Şişli-İstanbul
Altın Fiyatları
TALEP FORMU
İthalat Hizmetleri
İthalat Hizmetleri
HİZMETLERİMİZ
İthalat Hizmetleri

İthalat Departmanımız, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri sektördeki gereklilikleri anlayarak, hizmet sunmak için sektörel bazda örgütlenerek, uzmanlaşmıştır. Uzman kadromuz ile müşterilerimize hizmet verdiğimiz sektörler aşağıda belirtilmiştir.

 1. Beyaz Eşya & Küçük El Aletleri
 2. Çiçekçilik ve Süs Bitkileri
 3. Deri
 4. Elektronik
 5. Enerji
 6. Gıda ve Tarım
 7. Havacılık
 8. Hazır Giyim
 9. Hızlı Kargo
 10. İlaç-Medikal
 11. Kimyevi Maddeler
 12. Leasing
 13. Lojistik- Taşımacılık
 14. Makine
 15. Mobilya ve Ahşap
 16. Otomotiv
 17. Otomotiv Yan Sanayi
 18. Plastik
 19. Petrokimya
 20. Sağlık
 21. Savunma
 22. Teknoloji-Otomasyon
 23. Tekstil
 24. Tütün ve Yan Sanayi
 25. Ziraat
  Diğer Tüm Sektörler

Şirketimiz, farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını doğru belirleyebilmek, onlarla daha iyi ve sürekli iletişim kurabilmek amacıyla müşteri temsilcisi sistemi ile çalışır. Müşteri temsilcilerimiz, uzmanlık sistemiyle yetişmiş yetkin, dinamik kadrolardan oluşur. Dış ticaret ve gümrük işlemlerinin doğru yapılması kadar hızın da önemini bilen uzman kadromuz, tüm ithalat süreçlerini ve karşılaşılan örnek olayları kendi içinde analiz eder; gerekli insiyatifleri alarak  ilgili departmanlarla birlikte çözüm odaklı bir yaklaşımla süreci doğru yönetip sonuçlandırır.

Yapılan her işlem, kendi alanında uzman kontrolörler tarafından düzenli olarak ayrıca denetlenip onaylanır. Bütün bu süreçte mevzuat departmanı, operasyonel sürece profesyonel destek verir.

İthalat Departmanımız, ithalat işlemleri öncesi alınması gereken her türlü ön izne ilişkin (Kayıt Belgesi, TSE, CE, Tarım İl Müdürlüğü İzni, İthal Lisansı, İŞGÜM vb.) müracaatları takip eder, izinlerin alınmasını ve belgelerin ilgili kuruluştan teminini bizzat gerçekleştirir. Süreçlerin takibi sırasında şeffaflık ve dürüstlük ilkelerinin çalışmalarımıza yansıması olarak, tüm süreçler, düzenli olarak müşterilerimizle yaptığımız bilgi paylaşımı ile birlikte sonuçlandırılır.

Tüm işlemlerimizin raporları, aktif şekilde sistemsel olarak hazırlanır ve müşterimizin işlem takiplerini kolaylaştırmak adına gönderimi istenilen periyotlarda otomatik olarak iletilir. Firmalarımızın isteklerine bağlı olarak “tailor made” biçimde farklı rapor çalışmaları da yapılır ve paylaşılır.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş