Lokasyon
Kuştepe Mah. Leylak 1 Sok. No:1 Nursanlar İş Merkezi Ofis No:27 Şişli-İstanbul
Altın Fiyatları
TALEP FORMU
İhracat Hizmetleri
İhracat Hizmetleri
HİZMETLERİMİZ
İhracat Hizmetleri

Ülkemizin ihracat hedefleri doğrultusunda, halkanın bir zinciri olan bizler de üzerimize düşen görevi yerine getirmeyi amaç edindik. İhracat, her zaman verilen terminlere yetişme çabası içerisinde kısıtlı zamanda gerçekleşmektedir. Bizler, kısıtlı olan zamanı en verimli şekilde kullanabilmek ve daha önce belirlenmiş olan süreçlerimizi, haftalık olarak düzenli ölçme ve değerlendirme ile hem doğru hem de en hızlı süreci sağlamaya çalışırız.

İhracat Departmanımız, ihracat ile ilgili tüm süreçlerin takip eder; mesleki kurum ve kuruluşlarda ön izinleri alır, danışmanlık hizmetleri verir.

Bunun yanı sıra;

  • Proje bazlı özel grup çalışmaları,
  • Uluslararası düzeyde operasyon takibi,
  • Dış ticaret alanında AR-GE çalışmaları,
  • İhracatı geliştirme çalışmaları,
  • Firmaların beklenti ve talepleri doğrultusunda; periyodik rapor, sunum ve istatistiki çalışmalar gerçekleştirir.
  • Entegrasyon süreçleri hayata geçirip hızlı ve hatasız işlemleri gerçekleştirmek için çalışmalar yapmak

İhracat ile ilgili gelişmeleri yurt içi mevzuatlarımızdan günlük düzenli takip eder; bununla da yetinmeyip ihracatçılarımıza nasıl daha faydalı oluruz düşüncesi ile gerek, Serbest Ticaret Anlaşmaları gerekse de ihracat yapılan ülke ve bölgeler de varsa, sektörel bazda alınan kararları da güncel olarak takip ederiz.

Gümrük Müşavirliği sektörü, normal şartlarda Gümrük Müşavirliği alanında hizmet verir. Biz, müşavirlik dışında ihracat alanında uzman olan ekiplerimiz ile aynı zamanda ihracat yapan müşterilerimizin dış ticaret anlamında da çözüm ortağı olarak hareket ederiz.

Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş